Ogłoszenia parafialne na XXXI niedzielę zwykłą

1. W tym tygodniu patronują nam:
– w czwartek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest matką wszystkich kościołów.
– w piątek  św. Leon Wielki papież i doktor Kościoła.
– w sobotę św. Marcin z Tours biskup oraz Narodowe Święto Niepodległości.

2. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki listopadowe, które są odczytywane po Mszy św. Pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Zachowajmy porządek na cmentarzu.

3. Można zapisywać intencje mszalne na przyszły rok.

4. Z całego serca dziękuję rodzinom: Radzimski, Czerwiński, Czerwińska, Popielas, Rutkowski, Żelazny za posprzątanie kościoła a w tym tygodniu poproszę rodziny: Puzowska, Helwig, Żelazny, Szulczyński, Raczkowska i Krauze ( te rodziny poproszę o dekorację i kwiaty w kolorze biało-czerwonym na święto Niepodległości). Bóg zapłać.

5. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia „ Pomoc Kościołowi w potrzebie”. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

6. Dziękuję osobom, które zbierają na modernizację ogrzewania i wszystkim Wam kochani za okazane wsparcie finansowe i modlitewne.

– pani Jolancie Mrozińskiej zebrała kwotę 2.490 zł.

– panu Romanowi Krywald zebrał kwotę 3.570 zł.

– panu Henrykowi Ciszewskiemu zebrał kwotę 710 zł.

– panu Zygmuntowi Noga zebrał kwotę 5.740 zł.

7. Zebraliśmy w zbiórkach po domach kwotę 12.510 zł. oraz są jeszcze wpłaty na konto czy indywidualne. We wtorek zapłaciłem II ratę w wysokości 13.500 zł. i została jeszcze do spłaty ostania pod koniec listopada. Z całego serca wszystkim składam wielkie Bóg zapłać.

8. Dziękuję państwu Helwig za codzienną pomoc przy remoncie plebanii dziękuję państwu Szałańskim za wysięgnik oraz państwu Popielas za ścięcie i wywiezienie wierzchołków drzew z Ogrodu Maryjnego.

9. Parafia zakupiła przenośne nagłośnienie myślę, że sprawdziło się na procesji na cmentarzu. Koszt nagłośnienia wyniósł 2.900 zł.

Tel. ks. Andrzej Myszak 880-571-309

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content