Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę zwykłą 12.11.2023 r.

1. Dzisiaj w Polsce obchodzimy dzień modlitwy i solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w potrzebie”. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

– w poniedziałek wspominamy  świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski.
– w piątek św. Elżbieta Węgierska, zakonnica.
– w sobotę  bł. Karolina Kózkówna, dziewica i męczennica

3. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki listopadowe, które są odczytywane po Mszy św. Pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Zachowajmy porządek na cmentarzu.

4. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury. Pozostały jeszcze ostanie kalendarze do nabycia są przy wyjściu z kościoła małe 7 zł. duże 13 zł.

5. Można zapisywać intencje mszalne na przyszły rok.

6. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła.

Tel. ks. Andrzej Myszak 880-571-309