Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę zwykłą 22.09.2024 r.

1. W ubiegłą niedzielę nasza parafia reprezentowała Dekanat Jeżewski na dożynkach diecezjalnych w Lubaniu. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w to wielkie święto dziękczynienia za plony ziemi.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez powódź.

3. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                     – w poniedziałek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.                                                                                         – w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.                                                                                                       – w sobotę wspomnienie św. Wacława, męczennika.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. oraz nastąpi złożenie przez naszą młodzież deklaracji, która przygotowuje się przez 2 lata do sakramentu bierzmowania.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

7. Polecam kalendarze na przyszły rok małe w cenie 10 zł. a duże w cenie 15 zł.

8. Bóg zapłać za porządek, dekorację i czystość w naszym Kościele.