Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą 08.09.2024 r.

1. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                      – w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła oraz przypada Dzień Fatimski. Po Mszy św. odmówimy różaniec i odśpiewamy apel Jasnogórski w kościele.                                                                                          – w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty, złożoną ofiarę oraz wyczyszczenie polbruku przed kościołem rodzinom: Zielewscy, Zawadzcy, Fedyk, Sośnicki, Pęczkowscy, Czerwińscy a w tym tygodniu poproszę rodziny: Włoch, Racławska, Rujner, Maciesowicz, Ryczewscy, Poćwiardowski, Powierscy. Bóg zapłać.

5. Bóg zapłać za wielką pomoc i wsparcie w wykonaniu mebli kuchennych panu Tomkowi oraz pani Beni za ofiarowany pochłaniacz kuchenny.

6. Bóg zapłać Sebastianowi za prace na plebanii.

7. Bóg zapłać panu Ireneuszowi, który stworzył bezinteresownie grafikę na strojach naszej scholi „Aniołki Miłosierdzia Bożego”.

8. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.