Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą 08.09.2024 r.

1. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                     – w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła oraz przypada Dzień Fatimski. Po Mszy św. odmówimy różaniec i odśpiewamy Apel Jasnogórski przy Figurze Maryi.                                                                          – w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2. W przyszłą niedzielę nasza parafia, będzie reprezentować dekanat Jeżewski na Dożynkach Diecezjalnych w Lubaniu koło Kościerzyny podczas Mszy św. o godz. 11.00 pod przew. ks. bpa Ryszarda Kasyny. Zabieramy wieniec dożynkowy, 3 bochny chleba, kosz z darami ofiarnymi z tabliczką Dekanat Jeżewski parafia Dólsk.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

5. Bóg zapłać panu Mariuszowi za wyszlifowanie i pomalowanie ościeżnicy drzwi wejściowych do kościoła i drzwi bocznych od zakrystii.

6. Bóg zapłać siostrze zakonnej Hani za ofiarowany różaniec.

7. Dobiegła końca peregrynacja obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjęli do swego domu obraz Maryi.

8. Bóg zapłać panom, którzy pomogli posprzątać kotłownie i całą piwnicę.

9. Bóg zapłać za porządek, dekorację i czystość w naszym Kościele.