Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę zwykłą 25.08.2024 r.

1. Dzisiaj w parafii Dólsk o godz.13.00 przeżywać będziemy Dożynki Gminne, podczas których, podziękujemy Panu Bogu za dar żniw z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo. Serdecznie zapraszam.

2. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                     – w poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – tego dnia odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.                                                                                                                                                                                                      – we wtorek wspomnienie św. Moniki.
– w środę św. Augustyna, biskupa i doktora kościoła.                                                                                                                     – w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.                                                                                                                                – w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

5. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom: Lubińscy, Szałańscy, Poraj, Chyłła, Miller, Mrozińscy a w tym tygodniu poproszę rodziny z ulicy Brzozowej. Bóg zapłać.

6. Bóg zapłać wszystkim za dar Mszy św., przybycie i organizację mojej pierwszej rocznicy pobytu w parafii.

7. Bóg zapłać firmie „Marstal” za wynajęcie koparko – ładowarki, która usunęła gruz przy dzwonnicy.

8. Bóg zapłać panom: Kazikowi, Pawłowi i Piotrowi za wywiezienie tego gruzu i uprzątnięcie terenu.

9. Bóg zapłać panu Andrzejowi za wymienienie dwóch szyb w oknie kościoła.

10. Bóg zapłać Sebastianowi i Wojtkowi za prace w kościele i na plebanii.

11. Bóg zapłać Stanisławowi i Heniowi za dokończenie ogrodzenia przed kościołem i za kolejny etap ogrodzenia za plebanią.

12. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.