Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę zwykłą 25.08.2024 r.

1. Dzisiaj w parafii przeżywamy Dożynki Gminne, podczas których dziękujemy Panu Bogu za dar żniw z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w piękno tego święta.

2. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                      – w poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – tego dnia odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.                                                                                                                                                                                                     – we wtorek wspomnienie św. Moniki.
– w środę św. Augustyna, biskupa i doktora kościoła.                                                                                                                      – w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.                                                                                                                               – w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

5. Bóg zapłać za porządek, dekorację i czystość w naszym Kościele.