Ogłoszenia duszpasterskie na XX niedzielę zwykłą 18.08.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

2. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                      – we wtorek św. Bernard, opat i doktor Kościoła.
– w środę św. Pius X papież.                                                                                                                                                                  – w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.                                                                                                – w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

3. W przyszłą niedzielę o godz.13.00 odbędą się Gminne Dożynki na które serdecznie zapraszam.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

5. W środę po Mszy św. zapraszam Radę Parafialną do plebanii.

7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Jakóbiak par. Dólsk i Marta Wietrzykowska par. Pruszcz. Zapowiedź II.

8. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

9. Bóg zapłać za odrestaurowanie figury Pana Jezusa pani Monice, która ofiarowała 300 zł. oraz zawiozła i przywiozła figurę, panu Mariuszowi, który ofiarował 200 zł. i parafia 300 zł. razem koszt wyniósł 800 zł. oraz Bóg zapłać pani Monice za nowe flagi z trzonkami które wyniosły 103zł.

10. Bóg zapłać za porządek, dekorację i czystość w naszym Kościele.