Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII niedzielę zwykłą 04.08.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

– we wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego.                                                                                                                 – w czwartek wspomnienie św. Dominika, prezbitera.                                                                                                                     – w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy i męczennicy, patronki Europy.                                                 – w sobotę święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły.

6. W ubiegłą sobotę i niedzielę odbyła się zbiórka do puszek na rzecz Misjonarzy zebrano kwotę 321 zł. Bóg zapłać.

7. Na kwiaty zebrano kwotę 193 zł. Bóg zapłać .

8. Dożynki Gminne odbędą się w Dólsku 25.08 o godz.13.00. Serdecznie zapraszamy.

9. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.