Ogłoszenia duszpasterskie na XVII niedzielę zwykłą 28.07.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

– w poniedziałek wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza.                                                                                                   – w środę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.                                                                                                              – w czwartek św. Alfonsa Marii Liquriego, biskupa i doktora Kościoła.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlić się będziemy za powołanych i o nowe, święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W piątek od godz.16.00 okazja do spowiedzi św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa również w sobotę o godz.08.00 Msza św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy prowadzone przez Róże Różańcowe.

5. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę od godz.13.00.

7. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę rodzinom: Paszek, Prusaczyk, Szulczyńscy, Olender, Żurawińscy, Musiał a w tym tygodniu poproszę rodziny: Pęczkowscy, Pęczkowska Halina, Orzechowska, Adryańczyk, Faleńczyk. Bóg zapłać.

8. Bóg zapłać Sebastianowi za prace nad spiżarką przy kuchni, Wojtkowi za położenie siatki i kleju na dalszej części ścian kościoła. W sobotę Wojtek i Sebastian wspólnie położyli drugą warstwę kleju na głównej ścianie, Mietkowi za dwie rury odprowadzające wodę z kościoła oraz zamontowanie szyny na drzwiach od kostnicy, aby je naprostować.

9. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.