Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę zwykłą 21.07.2024 r.

1.Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

– w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny.                                                                                                                                  – we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.                                                                                                        – w środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy.                                                                                                                                      – w czwartek święto św. Jakuba Starszego Apostoła – dzień modlitw w intencji kierowców, przewodników, podróżujących i pielgrzymów ( święcenie samochodów w sobotę i niedzielę po Mszy św. można złożyć ofiarę dla Misjonarzy „1 gr.za 1 km”).                                                                                                                                                                    – w piątek wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny – dzień modlitw za rodziców, za najstarszych parafian, starców i emerytów.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

5. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty pewnym osobom a w tym tygodniu poproszę rodziny: Peszek, Prusaczyk, Szulczyńscy, Olender, Żurawińscy, Musiał. Bóg zapłać.

6. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

7. Bóg zapłać Sebastianowi, Kazikowi, Piotrowi, Pawłowi, Mietkowi za pomoc przy zalewaniu podłogi w kuchni, Wojtkowi za położenie siatki i kleju na dalszej części ściany w prezbiterium, Tadeuszowi za położenie przewodu elektrycznego, pani Asi za obszycie poduszki do bocznego konfesjonału.

8. Bóg zapłać ministrantom Filipowi i Dominikowi za wykoszenie trawy dookoła kościoła.

9. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.