Ogłoszenia duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą 14.07.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

– w poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła.                                                                          – we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

5. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty, rodzinom: Olender – Wiewiórka, Piór, Piór, Góreccy, Sośniccy. a w tym tygodniu poproszę rodziny: Chudeccy, Krupa, Otto, Martko, Konieczka, Gackowscy. Bóg zapłać.

6. Bóg zapłać Sebastianowi, Jakubowi za pomoc przy remoncie podłogi w kuchni (zdarcie posadzki) oraz Wojtkowi za położenie płytek w kantorku i za położenie na ścianie w prezbiterium siatki i kleju.

7. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.