Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą 11.08.2024 r.

1.Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

2. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                     – we wtorek przypada Dzień Fatimski po Mszy św. o godz.18.00 udamy się pod Figurę Maryi i odmówimy wspólnie różaniec św.
– w środę św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik.                                                                                                   – w czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. nastąpi obrzęd błogosławieństwa kłosów, zbóż, ziół i kwiatów.                                                                                                                                                                 – w sobotę wspomnienie św. Jacka, prezbitera.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

5. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Jakóbiak par. Dólsk i Marta Wietrzykowska par. Pruszcz. Zapowiedź 1.

6. Dożynki Gminne odbędą się w Dólsku 25.08 o godz.13.00. Serdecznie zapraszamy.

7. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.