Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą 07.07.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą 07.07.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

2. W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.                                                                                                         – w czwartek przypada święto św. Benedykta, Opata z Monte Cassino, patrona Europy.                                                         – w piątek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu , biskupa i męczennika.                                                                               – w sobotę wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników oraz przypada dzień fatimski. Poproszę członków Żywego Różańca o poprowadzenie modlitwy różańcowej przy Maryi po Mszy św. i wspólnie odśpiewamy Apel Jasnogórski.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. Można zapisywać intencje mszalne.

5. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

6. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Gwizdała par. Dólsk i Weronika Ampulska par. Laskowice. Zapowiedź II.

7. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele oraz za wykoszenie trawy.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content