Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą 07.07.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą 07.07.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

2. W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.                                                                                                         – w czwartek przypada święto św. Benedykta, Opata z Monte Cassino, patrona Europy.                                                         – w piątek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu , biskupa i męczennika.                                                                               – w sobotę wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników oraz przypada dzień fatimski. Poproszę członków Żywego Różańca o poprowadzenie modlitwy różańcowej przy Grocie o godz.20.00 i wspólnie odśpiewamy Apel Jasnogórski.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. Można zapisywać intencje mszalne.

5. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty, rodzinom: Lidzbarscy, Kiełpiński, Piotrowska – Kiec, Żurek, Kubiak, Topolińscy. a w tym tygodniu poproszę rodziny: Olender – Wiewiórka, Piór, Piór, Góreccy, Sośniccy. Bóg zapłać.

6. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

7. Dziękuję Wojtkowi za remont kruchty i kantorka. Bóg zapłać.

8. Bóg zapłać ministrantom Filipowi i Oliwierowi za wykoszenie trawy dookoła kościoła.

9. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content