Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą 30.06.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

– w środę przypada święto św. Tomasza, Apostoła.                                                                                                                          – w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlić się będziemy za powołanych i o nowe, święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W piątek przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa a w sobotę o godz.17.30 poproszę Różę Różańcową o prowadzenie modlitwy różańcowej.

4. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę od godz.10.00.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

7. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Gwizdała par. Dólsk i Weronika Ampulska par. Laskowice. Zapowiedź 1.

8. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele oraz za wykoszenie trawy.