Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą 11.02.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą 11.02.2023 r.

1. Wielki Post poprzedzimy adoracją Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz.17.30.
2. W środę Popielcową Msze św. o godz. 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły, polegający na trzech bezmięsnych posiłkach, w tym jednego do syta. Tego dnia przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla Ukrainy.
3. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.17.30 a w niedzielę Gorzkie Żale.
4. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież 20 lutego na godz.9.30 na spotkanie w kościele w Gródku temat: „Poszukiwacze talentów”.. Prosimy o zabranie ze sobą bidonów z wodą. Zakończenie spotkania o godz.11.30.
5. Z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności + śp. Jan Szarmach. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…
6. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content