Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą 11.02.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą 11.02.2023 r.

1. Wielki Post poprzedzimy adoracją Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i wtorek od godz.16.00 do Mszy św.

2. W środę Popielcową Msze św. o godz. 10.00 i 16.30. Tego dnia obowiązuje post ścisły, polegający na trzech bezmięsnych posiłkach, w tym jednego do syta. Tego dnia przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla Ukrainy.

3. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16.00 a w niedzielę Gorzkie Żale (zabieramy ze sobą książeczki).

4. Można zapisywać intencje mszalne.

5. Z całego serca dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła z ulicy Słonecznej 5: Eichler, Krześniak, Glama, Brylińska, Piór, Szarmach a w tym tygodniu poproszę rodziny z ul. Wędkarskiej: Kruk, Nalazek, Suchomski, Motała, Strojecki, Delbowski, Skowron. Bóg zapłać.

6. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież 20 lutego na godz.9.30 na spotkanie w kościele w Gródku temat: „Poszukiwacze talentów”.. Prosimy o zabranie ze sobą bidonów z wodą. Zakończenie spotkania o godz.11.30.

7. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebani.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content