Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocy 05.05.2024 r.

1. W dniach od poniedziałku do środy będziemy przeżywać dni krzyżowe. Spotykamy się przy krzyżu misyjnym o godz.17.45 odmówimy 10 różańca św. i modlitwy o urodzaje i za kraje głodujące. Zapraszamy szczególnie rolników, gospodarzy, sadowników, działkowiczów do wspólnej modlitwy.

– w poniedziałek przypada święto świętych Filipa i Jakuba Młodszego Apostołów.
–  w środę Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.

3. Nabożeństwa majowe po Mszy św.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

6. W przyszłą sobotę w kościele w Gródku o godz.13.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

8. Trwa peregrynacja obrazu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

9. Ojciec Szymon Forajter z Laskowic organizuje wyjazd 1 czerwca około godz.8.00 do Lednicy – Spotkanie młodych, powrót tego samego dnia wieczorem. Autobus zatrzyma się przy kościele parafii, które będą miały chętnych na wyjazd młodzieży. Zgłoszenia do 20 maja. Koszt 100 zł.

10. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.