Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę zwykłą 04.02.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę zwykłą 04.02.2023 r.

1. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek św. Agata, dziewica i męczennica.
– we wtorek św. Paweł Mika i Towarzysze, męczennicy Japonii.
– w sobotę św. Scholastyka, dziewica.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.10.00 odbędzie się spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

4. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

5. Można zapisywać intencje mszalne.

6. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież 20 lutego na godz.9.30 na spotkanie w kościele w Gródku temat: „Poszukiwacze talentów”. 9.30 – omówienie i znaczenie obrzędów wstępnych Mszy św., 9.50 -11.30 „quiz biblijny”, „Mam talent” – mnożenie i dzielenie się na podstawie Ewangelii o talentach, zaprosimy uczestników do zaprezentowania lub opisania swoich umiejętności. Kiedy dzielimy się swoimi talentami ubogacamy nasze życie. Celem tej aktywności jest integracja w naszej małej wspólnocie. „Papierowe wyzwanie” –przygotujemy ozdoby z krepy, papieru na palmy wielkanocne. Prosimy o zabranie ze sobą bidonów z wodą. Zakończenie spotkania o godz.11.30.

7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę od 9.00

8. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content