Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy 28.04.2024 r.

– w poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej , dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
–  w czwartek wspominamy św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.

– w piątek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski a zarazem Narodowe Święto upamiętniające Konstytucję Trzeciego Maja.
– w sobotę św. Florian, męczennik – tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy w modlitwach o naszych strażakach.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlić się będziemy za powołanych i o nowe, święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W piątek przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa również w sobotę o godz.17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową prowadzoną przez Róże Różańcowe.

3. W tym tygodniu odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. W sobotę od. godz. 10.00.

4. W przyszłą niedzielę w kościele w Gródku o godz.13.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i rodziców.

5. Nabożeństwa majowe po Mszy św.

6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

8. Zachęcam do lektury najnowszego numeru „Pielgrzyma”, który zawiera dużo ciekawych artykułów.

9. Parafia zakupiła deski na podłogę na dzwonnicy i wloty na wieży. Koszt 1.950 zł.

10. W skarbonce na kwiaty zebraliśmy kwotę 94 zł. Bóg zapłać.

11. Z całego serca dziękuję za wykoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać.

12. Trwa peregrynacja obrazu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

13. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.