Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 12.05.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 12.05.2024 r.

1.W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, tego dnia Msza św. o godz.18.00 potem udamy się do figury Maryi, gdzie odmówimy różaniec św. o to poproszę Róże Różańcowe a na zakończenie odśpiewamy Apel.
–  we wtorek przypada święto św. Macieja Apostoła.

– w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika patrona Polski.

2. Nabożeństwa majowe po Mszy św.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. Można zapisywać intencje mszalne.

5. W przyszłą sobotę w kościele w Gródku o godz.13.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

7. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły.

8. Wielkimi krokami zbliżamy się do Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. Boże Ciało (30.05) i tak poproszę o pomoc przy budowie domków. 1 domek przy wjeździe na parking – państwo Rybiccy, 2 domek przy Maryi – Biechówko, 3 domek przy pniu między Kościołem a Kostnicą – Biechowo i Lubocheń, 4 domek przy Krzyżu Misyjnym – Mały Dólsk i Wyrwa.

9. Bóg zapłać za wykoszenie trawy przy starej i nowej plebanii, przy Maryi, przy domie Oazy oraz przycięcie krzewów.

10. Ojciec Szymon Forajter z Laskowic organizuje wyjazd 1 czerwca około godz.8.00 do Lednicy – Spotkanie młodych, powrót tego samego dnia wieczorem. Autobus zatrzyma się przy kościele parafii, które będą miały chętnych na wyjazd młodzieży. Zgłoszenia do 20 maja. Koszt 100 zł.

11. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content