Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2023 r.

1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dobiega końca rok liturgiczny, który obfitował w ważne a zarazem trudne wydarzenia dla Kościoła i naszej Ojczyzny. Niech Pan Jezus będzie uwielbiony za dany nam czas i wszelkie łaski. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent, a zarazem nowy rok liturgiczny.

– w czwartek przypada święto św. Andrzeja Apostoła, tego dnia obchodzę swoje imieniny proszę Was kochani parafianie o modlitwę.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I piątek przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa.

4. W tym tygodniu odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. W piątek od. godz. 9.00 w Gródku i w sobotę w Dólsku od godz. 9.00.

5. Polecam ostanie kalendarze do nabycia są przy wyjściu z kościoła małe 7 zł. duże 13 zł.

6. Można zapisywać intencje mszalne na przyszły rok.

7 . Codziennie powinniśmy troszczyć się o ludzi duchowo i materialnie biednych. Jedną z form wsparcia potrzebujących jest włączenie się w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom poprzez nabycie świec na wigilijny stół duże w cenie 20 zł.

8. Polecamy najnowszy numer „Pielgrzyma”, który zawiera dużo ciekawych artykułów.

9. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła.

Tel. ks. Andrzej Myszak 880-571-309