Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024 r.

 1. Kochani parafianie i goście życzę Wam zdrowych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Składam wielkie podziękowanie pani Monice naszej organistce za wykonanie dekoracji na Triduum Paschalne Grobu Pańskiego, Ciemnicy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do piękna i czystości naszego kościoła. Dziękuję naszym ministrantom za służbę przy ołtarzu, naszym lektorom i kantorom oraz wszystkim parafianom za wspólną modlitwę. Bóg zapłać za składane życzenia podczas Wielkiego Czwartku dnia kapłańskiego.

3. Jutro drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym.

4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne I czwartek miesiąca będziemy modlić się o liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W I piątek spowiedź przed Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa.

5. W przyszłą niedzielę w Gródku odbędzie się Odpust Miłosierdzia Bożego. Suma odpustowa w int. parafii o godz.10.00 pod przewodnictwem ks. Daniela Ciemniewskiego. Serdecznie zapraszam.

6. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę od. godz. 10.00.

7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

8. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

9. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content