Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024 r.

1.Kochani parafianie i goście życzę Wam zdrowych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Składam wielkie podziękowanie firmie „ Pumat” za wykonanie Grobu Pańskiego z tektury falistej, która jest całkowicie biodegradowalna oraz pani Magdalenie Bielaszewskiej z Sierosławia za zdobienie Grobu Pańskiego. Dziękuję za przygotowanie Ciemnicy naszym paniom za ułożenie kwiatów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do piękna i czystości naszego kościoła. Dziękuję naszym ministrantom i bielankom za służbę przy ołtarzu, naszym lektorom i kantorom, pani organistce Monice, naszym strażakom, dziękuję za skarbonki wielkopostne oraz wszystkim parafianom za wspólną modlitwę. Bóg zapłać za składane życzenia podczas Wielkiego Czwartku dnia kapłańskiego.

3. Jutro drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym.

4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne I czwartek miesiąca będziemy modlić się o liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W I piątek spowiedź o godz. 16.00 po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa również w I sobotę o godz.08.00 Msza św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec św. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej, członków żywego różańca oraz wszystkich parafian i gości.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii, będziemy przeżywać Odpust Miłosierdzia Bożego. Suma odpustowa w int. parafii o godz.10.00 pod przewodnictwem ks. Daniela Ciemniewskiego. Serdecznie zapraszam.

6. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek od. godz. 9.00.

7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

8. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

9. Bardzo dziękujemy naszej parafialnej społeczności za wielką hojność przy zakupie palm wielkanocnych wykonanych przez dzieci i młodzież. Zebraliśmy 750 zł. Kwota zostanie przeznaczona na rzecz naszych dzieci i młodzieży. Bóg zapłać.

10. Trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii. Obecnie znajduje się u jednej z rodzin na ulicy Brzozowej.

11. Bóg zapłać rodzinie, która ufundowała welon do trzymania monstrancji.

12.   Można zapisywać intencje mszalne.

13. Z całego serca dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła oraz kwiaty z ulicy Wrzosowej 4 B: Paczkowski, Fiedurek, Laskowska, Igliński, Tobolski, Noga, Grzegorz, Wiza a w tym tygodniu poproszę rodziny z ul. Łąkowej: Urbańscy, Kamińscy, Furman, Drzewieccy, Krupa. Bóg zapłać.

14. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy złożyli dary, które zostaną przekazane naszym parafianom.

15. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content