Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 07.04.2024 r.

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która jednocześnie rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na cele charytatywne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

3. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień Świętości Życia i dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego ( została przeniesiona z 25. 03. ze względu na Wielkanoc) Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby przystąpić do duchowej adopcji  na Mszę św. (przynosimy ze sobą świece).

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.12.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do przyjęcia I Komunii św. w celu ustaleniu terminu.

7. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.