Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Chrystusa 07.01.2024 r.

1. Bóg zapłać chórowi św. Cecylii z Drzycimia pod batutą p. Małgorzaty Kempczyk- Wiśniewskiej. za koncert Bożonarodzeniowy. Po Mszy św. będzie można wesprzeć dalszą działalność chóru składając ofiarę do puszki.

2. Ofiary składane przy Żłobku przeznaczone są na misje katolickie.

4. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły.

5. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

6. Dzisiaj od godz.9.00 do 13.00 w Drzycimiu przy Szkole Podstawowej można oddać krew, która ratuje życie. Zapraszam z dowodami osobistymi.

7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie przy żłobku można przygotować kolędy, wierszyki dla Pana Jezusa.

8. Trwają odwiedziny duszpasterskie – kolędy. Bóg zapłać za pomoc w dostarczaniu samochodu i kierowcy za ciekawe rozmowy i pyszne poczęstunki. Proszę o dalszą współpracę i pomoc, aby dotrzeć do każdego domu.

Plan Kolęd parafia Dólsk

02.01. (wtorek) Biechowo prawa strona godz.14.00

03.01. (środa) Biechowo lewa strona godz.14.00

07.01. ( niedziela) Biechówko od państwa Zajączkowskich do Szkoły włącznie godz.13.00

09.01. (wtorek) Biechówko od państwa Ziółkowskich do państwa Chostowskich prawa strona godz.14.00

10.01. (środa) Biechówko od państwa Niedźwiedź do państwa Krystkowiak lewa strona godz.14.00

11.01. (czwartek) Lubocheń godz.14.00

Poproszę o kierowcę z samochodem 15 minut przed kolędą przy kościele w Dólsku.