Ogłoszenia duszpasterskie na IX niedzielę zwykłą 02.06.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na IX niedzielę zwykłą 02.06.2024 r.

1. Wczoraj podczas Mszy św. o godz.11.00 odbyła się I Komunia św. (9 dzieci) Zapraszam dzieci wraz z rodzinami o uczestnictwo w Białym Tygodniu (niedziela, środa, czwartek i piątek) o godz.18.00. Składam podziękowanie rodzicom dzieci Pierwszokomunijnym za wszystkie spotkania modlitewne, organizacyjne, za posprzątanie kościoła, za prezent dla parafii pięknie pomalowana kruchta Kościoła i zakrystia. W środę poświęcimy dewocjonalia, rowery a w piątek będzie można złożyć ofiarę dla Misjonarzy. Bóg zapłać.

2. Bóg zapłać za przygotowanie 4 ołtarzy podczas procesji Bożego Ciała, za oprawę podczas procesji, ministrantom, młodzieży, dzieciom za sypanie kwiatków Panu Jezusowi, pani organistce Monice, za niesienie baldachimu, chorągwi, feretronów za przyozdobienie naszych okien symbolami eucharystycznymi i wszystkim zaangażowanym w piękno liturgii i waszą kochani parafianie obecność i wspólną modlitwę. W czwartek poświęcenie wianków.

3. W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników z Ugandy.
–  w środę św. Bonifacego, biskupa i męczennika.                                                                                                                            – w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.                                                                                                               – w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

4. We wtorek o godz.16.00 w Gródku odbędzie się bierzmowanie młodzieży z parafii Gródek i z parafii Dólsk pod przew. ks. bp. Ryszarda Kasyny. Spowiedź w poniedziałek godz.17.00 a po niej próba generalna młodzieży.

5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlić się będziemy za powołanych i o nowe, święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W piątek przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa.

6. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę od godz.9.00.

7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

8. Można zapisywać intencje mszalne.

9. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content