Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą 28.01.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą 28.01.2023 r.

1. W tym tygodniu patronują nam:
– w środę św. Jan Bosko, prezbiter.
– w piątek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Tego dnia poświęcimy gromnice. Święto Ofiarowania Pańskiego jest jednocześnie Dniem Życia Konsekrowanego. To okazja do wyrażenia wdzięczności i modlitwy w intencji osób konsekrowanych. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Po Mszy św. zapraszam rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spowiedź św. przed Mszą św.
– w sobotę św. Błażej, biskup i męczennik (tego dnia odprawimy obrzęd błogosławieństwa w chorobach gardła).

2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. odbędzie się spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania (zabieramy ze sobą indeksy).

3. Ofiary składane przy Żłobku przeznaczone są na misje katolickie.

4. Można zapisywać intencje mszalne.

5. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content