Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocy 21.04.2024 r.

1. Dzisiaj pod hasłem „Powołani, by siać nadzieję i budować pokój” przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

– we wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

– w środę wspominamy św. Jerzego, męczennika.

– w czwartek przypada święto św. Marka Ewangelisty (tego dnia modlimy się o urodzaje).

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. W przyszłą sobotę o godz.14.00 w kościele w Gródku odbędzie się spotkanie dla kandydatów, którzy4. przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.10.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

7. Z całego serca dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła, kwiaty oraz złożoną ofiarę z ul. Łąkowej: Lamparscy, Trochowscy, Kołtonowscy, Gałkowscy, Krupa, Ciszewscy, Górka, Świderski. a w tym tygodniu poproszę rodziny: Martko, Golińscy, Jaskulscy, Niewiadomscy, Biernaccy, Biernaccy. Bóg zapłać.

8. Trwa peregrynacja obrazu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy .

9. 27.04 z parafii Drzycim organizowany jest wyjazd na Diecezjalny Zjazd Służb Liturgicznych w Pelplinie. Zapisy u pani Aliny Krüger.

10. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.