Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 24.12.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 24.12.2023 r.

1. Dzisiaj przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszam do udziału w Pasterce w Gródku o godz.21.00 i w Dólsku o godz.23.00. W poniedziałek przypada pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Msza św. o godz. 12.00.

2. We wtorek przypada drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msza św. o godz.12.00. Tego dnia odbywa się zbiórka do puszek na szkolnictwo katolickie diecezji i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. W środę przypada święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty w czwartek świętych Młodzianków Męczenników w niedzielę święto świętej rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. godz.12.00 nastąpi nabożeństwo dziękczynienia i przebłagania na zakończenie roku.

4. Ofiary składane przy Żłobku przeznaczone są na misje katolickie.

5. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma”, który zawiera dużo ciekawych artykułów.

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w wystrój i piękno naszego Kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

7. Można zapisywać intencje mszalne na przyszły rok.

8. Dyrektor Szkoły Podstawowej oraz Koło Teatralne „Kalejdoskop” wraz z opiekunem panią Mirosławą Chyłłą mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców parafii Gródek i Dólsk na musicalową opowieść Bożonarodzeniową pod hasłem „Dając Dobro Drugiemu, Czynisz Je Sobie Samemu” odbędzie się w Szkole Podstawowej w Gródku dnia 6.01. o godz.11.00. Dlatego po Mszy św. o godz.10.00 pójdziemy w Orszaku Trzech Króli, chciałbym abyśmy wykonali korony, które założymy i wspólnie udamy się na Spektakl.

Tel. ks. Andrzej Myszak 880-571-309

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content