Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Wielkiego Postu 03.03.2024 r.

– w poniedziałek św. Kazimierz Królewicz, święto

– I czwartek miesiąca będziemy modlić się o liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej.

– w piątek obchodzimy święto 552 rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie.

2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę Gorzkie Żale (zabieramy ze sobą książeczki).

4. W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka do puszek na rzecz Polskich Misjonarzy „Ad gentes”. Zebraliśmy kwotę 233 zł. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne a od przyszłego poniedziałku rekolekcje szkolne, które poprowadzi ks. Marcin Woelke. Kolekta przeznaczona będzie dla księdza rekolekcjonisty.

7. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

8. Bóg zapłać za porządek i czystość w naszym Kościele.

9. Z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności śp. Urszula Gajda. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a Nasz Panie…