Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Wielkiego Postu 25.02.2024 r.

1.W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16.00 a w niedzielę Gorzkie Żale (zabieramy ze sobą książeczki).

3. Z całego serca dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła z ulicy Wrzosowej 1A: Noga, Kwaśniewscy a w tym tygodniu poproszę rodziny z ul. Wrzosowej 1B: Wróblewski, Żurawski, Szczęsny, Kosz, Ligmanowski, Marczak, Zakrzewski. Bóg zapłać.

4. Bóg zapłać rodzicom, dzieciom i młodzieży za spotkanie w kościele i prac przy składaniu palm wielkanocnych.

5. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Polskich Misjonarzy „Ad gentes”. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I piątek spowiedź o godz. 15.30 po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa również w I sobotę o godz.08.00 Msza św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec św.

8. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek od. godz. 9.00.

9. Zachęcam do zabrania skarbonek do jałmużny wielkopostnej.

10. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.