Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 10.12.2023 r.

– w środę św. Łucja, dziewica i męczennica, tego dnia przypada dzień modlitwy za Ojczyznę w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego (1981r.).
– w czwartek św. Jan od Krzyża, prezbiter i doktor Kościoła.

2. Zapraszam do udziału w Roratach, które sprawujemy w poniedziałek i w czwartek. Proszę zwłaszcza dzieci o przynoszenie lampionów i serduszek.

3. W zakrystii dostępne są opłatki, które w ubiegłą niedzielę zostały poświęcone.

4. Polecam ostanie kalendarze do nabycia są przy wyjściu z kościoła małe 7 zł.

5. Można zapisywać intencje mszalne na przyszły rok.

6 . W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

7. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

8. Spowiedź Święta Adwentowa w Dólsku z udziałem 2 księży z dekanatu odbędzie się w środę 20.12. od godz. 17.15 do 18.00. Proszę, aby nie odkładać spowiedzi św. na ostatnią chwilę.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jan Benbenek. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Dobry, Jezu a nasz Panie…

10. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła oraz składane ofiary na kwiaty 154zł.

Tel. ks. Andrzej Myszak 880-571-309