Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Wielkiego Postu 18.02.2024 r.

1. W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra i Pawła.

2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.17.30 a w niedzielę Gorzkie Żale.

3. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież 20 lutego na godz.9.30 na spotkanie w kościele w Gródku temat: „Poszukiwacze talentów”.. Prosimy o zabranie ze sobą bidonów z wodą. Zakończenie spotkania o godz.11.30.

4. Zapowiedzi przedślubne: Wioleta Kobylarz par. Dólsk i Dawid Pietrzykowski par. Polskie Łąki. Zapowiedź: I.

5. W środę popielcową przy wyjściu z kościoła zebraliśmy na Ukrainę 286 zł. a w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

6. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

7. Zachęcam do zabrania skarbonek do jałmużny wielkopostnej.

8. Bóg zapłać za wykonaną dekorację na Wielki Post, porządek i czystość w naszym Kościele.