Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Wielkiego Postu 18.02.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Wielkiego Postu 18.02.2024 r.

1. W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra i Pawła.

2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16.00 a w niedzielę Gorzkie Żale (zabieramy ze sobą książeczki).

3. Można zapisywać intencje mszalne.

4. Z całego serca dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła z ulicy Wędkarskiej: Kruk, Nalazek, Suchomski, Motała, Strojecki, Delbowski, Skowron a w tym tygodniu poproszę rodziny z ul. Wrzosowej 1: Mindak, Noga, Kufel, Wojciechowska, Gorczyca, Kamrowski, Kwaśniewski, Śliwiński. Bóg zapłać.

5. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież we wtorek na godz.9.30 na spotkanie w kościele w Gródku temat: „Poszukiwacze talentów”.. Prosimy o zabranie ze sobą bidonów z wodą. Zakończenie spotkania o godz.11.30.

6. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły. Życzę dobrej lektury.

7. W środę popielcową przy wyjściu z kościoła zebraliśmy na Ukrainę 1.464 zł. a w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

8. Zachęcam do zabrania skarbonek do jałmużny wielkopostnej.

9. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebani.

Parafie: Gródek i Dólsk - gmina Drzycim Skip to content