Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą 15.09.2024 r.

1. W tym tygodniu patronują nam:                                                                                                                                                     – w poniedziałek wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana, biskupa męczenników.                                                 – we wtorek przypada dzień pamięci i modlitwy za Polaków prześladowanych, zesłanych i pomordowanych na Wschodzie w rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę.                                                                                                  – w środę święto św. Stanisława Kostki zakonnika, patrona Polski.                                                                                             – w piątek wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męczenników z Korei.                                                                                                                                                                                                         – w sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

4. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty, rodzinom: Włoch, Racławska, Rujner, Maciesowicz, Ryczewscy, Poćwiardowski a w tym tygodniu poproszę rodziny: Klebba, Marczak, Klebba, Piotrowscy, Cerajewska, Dembek, Siewierscy. Bóg zapłać.

5. Polecam najnowszy numer „Pielgrzyma” a w nim ciekawe artykuły oraz kalendarze na przyszły rok małe w cenie 10 zł. a duże w cenie 15 zł.

6. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.