Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą 30.06.2024 r.

1. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na urlopy oraz wszystkim gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. Nie zapominajmy podczas wakacji o udziale we Mszy św. jest to piękne świadectwo naszej wiary.

– w środę przypada święto św. Tomasza, Apostoła.                                                                                                                          – w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlić się będziemy za powołanych i o nowe, święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W piątek od godz.16.00 okazja do spowiedzi św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa również w sobotę o godz. 8.00 Msza św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy prowadzone przez Róże Różańcowe.

4. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę od godz.13.00.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.

7. Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty, zakupioną oliwę do świec 5 litrów, wyniesienie wszystkiego z kantorka, pomalowanie drzwi na chór i kantorka, umycie okien rodzinom: Byrszel, Popielas, Popielas, Kufel, Minikowscy, Chmurzyńska i Grzyb a w tym tygodniu poproszę rodziny: Lidzbarscy, Kiełpiński, Piotrowska – Kiec, Żurek, Kubiak, Topolińscy. Bóg zapłać.

8. Bóg zapłać Wojtkowi za remont kruchty w kościele oraz Magdzie i Sebastianowi za nowe obszycie 3 klęczników.

9. W ubiegłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbyła się zbiórka do puszek dla naszej scholi parafialnej „Aniołków Miłosierdzia Bożego” na stroje chóralne, zebrano 923 zł. Bóg zapłać.

10. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za składane ofiary i pomoc przy remoncie plebanii.